Finacial Planning

Hayat Sigortası

Hayat Sigortası

Hayat Sigortası Nedir?
 
Hayat sigortası, vefatınıza durumunda yakınlarınızın, daimi bir sakatlık ya da önemli bir hastalık halinde hem sizin hem yakınlarınızın hayat standartlarını ekonomik bakımdan korumanızı ve geleceğinizi güvence altına almanızı sağlayan sigorta türüdür.
 
Neden Hayat Sigortası Yaptırmalıyım?
 
Hayat sigortaları, hayatın beklenmedik risklerine ve olumsuz sürprizlerine karşı hazırlıklı olmanızı, beklenmedik durumlar karşısında hayat standartınızı korumanızı, kendinizi ve sevdiklerinizi ekonomik anlamda korumanuzu sağlar.
 
Hayat Sigortasından Kimler Yararlanabilir?
 
Hayatta karşılaşılabilecek risklere karşı tedbir alıp teminat sahibi olmak isteyen ve tasarruf yapmak isteyen herkes hayat sigortasından yararlanabilir. Hayat sigortaları, seçtiğiniz teminat ya da teminatlara göre poliçe süresince teminat içeriğindeki durumundaki kapsar.
 
Hayat Sigortası ile Hangi Teminatlara Sahip Olabilirim?
 
Hayat sigortası ile;
  • Hayatta kalma
  • Yaşam kaybı
  • Kaza sonucu yaşam kaybı
  • Tam/ kısmi ve kalıcı sakatlık 

?teminatlarına sahip olabilirsiniz. Sahip olabileceğiniz teminatlar seçeceğiniz ürüne ve sözleşmenize göre değişiklik gösterebilir.

 

Daha detaylı bilgi almak ve her türlü sigorta ihtiyacınız için 0212 655 20 30 no'lu iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.
 

+90 212 655 20 30
info@abcsigorta.com
Pazartesi - C.tesi 8.00 - 18.00
Pazar Kapalı
Güneşli Abc Sigorta
Bağcılar, İstanbul, 34212